rychlovky

Suro: rychlovky

Zahasená chu? po volejbale

V sobotu 26. júla som sa so "svojim" tímom zúčastnil volejbalového turnaja v Dubovom. Akcia celkom podarená (trvajúca asi 3 či 4 dni) pod názvom Dubákfest. Ráno plný elánu sme sa vybrali smer Dubové. Pri?li sme tesne pred začiatkom registrácie, čo bolo 8:30. V?etci ostatný si dali dos? načas, no nevadí. Dru?stiev bolo 10, čo je po pä? v dvoch skupinách, teda to znamenalo, ?e minimálne ?tyri zápasy bude hra? ka?dý.

Samozrejme my amatéri hrajúci len pre zábavu sme si limit splnili a podarilo sa nám vyhra? jeden set, áno set nie zápas. Nazbierali sme znovu nejaké tie cenné skúsenosti, aj keď systém akým sa hralo bol prapodivný. O čom to rozprávam? Najslab?ou stránkou turnaja nebolo piesočno-bahennaté ihrisko na ktorom hrali snáď v?etci obutý, ale jednoznačne rozhodcovia. Pre?lapy, sie?, ?ahané a iné prehre?ky trestané neboli, a? po istých námietkach sa na to začalo dáva? tro?ku pozor. Na margo toho treba poveda?, ?e sem tam nám rozhodca u?kodil a občas i pomohol, neskôr to bolo ozaj vyrovnanej?ie, lebo z rána to vyzeralo, ako by pískali proti nám.

Ale som celkom rád, ?e som si znovu za?portoval, aj keď ja osobne sú?a?enie moc nemusím, ale tak sem tam neu?kodí. U? teraz sa te?ím na stredu, kedy sa zídeme a zahráme si rekreačný volejbal 3 na 3, alebo ak bude dobre tak 4 na 4. Len teraz som zvedavý, kto zajtra ráno vstane miesto mna do roboty...
Sobota 26. Júl 2008 22:13